هفت روز ضمانت اَپلا پایتخت

فروشگاه اَپلا پایتخت جهت اطمینان مشتریان گرامی برای کالاهایی که گارانتی شرکتی ندارند هفت روز ضمانت تعویض در نظر گرفته است .

ضمنا به اطلاع می رساند کالاهایی که گارانتی شرکتی دارند از زمان تحویل به مشتری ضمانت کالا به عهده شرکت است و فروشنده حق دخالت ندارد.

کالا های سایت که فاقد گارانتی شرکتی هستند به دو گروه دیجیتال و غیر دیجیتال ( مانند : کیس و محافظ صفحه نمایش ) تقسیم میشوند.

هفت روز ضمانت اَپلا پایتخت مختص کالاهای دیجیتالی است که با قید ضمانت اپلا پایتخت به فروش رسیده باشند.

شرایط استفاده از هفت روز ضمانت تعویض اَپلا پایتخت به شرح زیر است:

۱. طبق قوانین سایت اَپلا پایتخت در زمان بازگشایی بسته٬ ویدیو تهیه شود تا در صورت هرگونه مشکل فیزیکی در ویدیو قابل مشاهده باشد.

۲. کارتن اصلی دستگاه سالم باز گشایی شود .

۳. کالا در طول هفت روز تست٬ در اثر تماس با آب یا ضربه دارای مشکل نشده باشد.

چنانچه تمام موارد بالا رعایت شده باشد و در طول هفت روز مشکلی برای دستگاه مشاهده شود٬ مشتریان محترم میتوانند با پشتیبانی اَپلا پایتخت تماس گرفته و برای ارسال کالا به مجموعه اَپلا پایتخت هماهنگی های لازم را انجام دهند.

پس از دریافت کالا تست های تخصصی روی کالا انجام میشود و چنانچه مشکل سخت افزاری باشد٬ کالا ظرف مدت هفت روز با کالای کاملا مشابه و پلمپ تعویض و تحویل مشتریان محترم میشود و اگر مشکل نرم افزاری باشد و در مدت هفت روز رفع گردد٬ کالا به مشتری عودت داده میشود و اگر مشکل نرم افزاری باشد و ظرف مدت هفت روز رفع نگردد٬ کالا با کالای مشابه و پلمپ تعویض و تحویل مشتری می گردد.

شایان ذکر است چنانچه لوازم جانبی کالا باز شده باشد گارانتی شامل لوازم جانبی باز شده دستگاه نمی باشد.